
Червоний боді з імітацією шнурівки Model 02 Caprice Lingerie S/L
- Готово до відправки
- Код: SX-SO8523
460 ₴
- +380 (99) 968-81-51
- +380 (93) 004-52-65Viber, Telegram,
Червоний боді з імітацією шнурівки Model 02 Caprice Lingerie S/L
Червоне боді з імітацією шнурівки Model 02 Caprice Lingerie з надзвичайним дизайном вигідно підкреслює округлість жіночих грудей і стегон, а поєднання червоного кольору з еротичністю та елегантністю допоможе приємно здивувати партнера. За рахунок добре продуманого крою, володарка демонструє максимум оголеного тіла, акцентуючи увагу на пікантних ділянках жіночого тіла.
Тканина насиченого червоного кольору прикрашена квітковими орнаментами. Шикарний виріз у зоні декольте з імітацією шнурівки додає жіночності, загадковості, сексуальності в образ, що не залишить байдужим жодного чоловіка. Спинка також красиво напівоголена.
Особливий дизайн жіночого еротичного боді сприяє спекотній прелюдії, додає яскравих фарб у любовні втіхи і підштовхує партнера на здійснення еротичних фантазій.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Вид виробу | Боді |
| Склад | 88% нейлон, 12% еластан. |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
| В комплекті | Боді |
| Розмір | S/L |
| Особливості | імітація шнурівки |
| Вхід | Ручне прання |
- Ціна: 460 ₴


