
Анальні віброкульки з обертанням та смарт управлінням Ridge Lovense
- Готово до відправки
- Код: SX-SO8620
5 900 ₴
- +380 (99) 968-81-51
- +380 (93) 004-52-65Viber, Telegram,
Анальні віброкульки з обертанням та смарт управлінням Ridge Lovense
Насолоджуйтесь ні з чим не порівнянним задоволенням та неповторними відчуттями у будь-який час завдяки смарт-стимулятору простати Lovense Ridge!
Ця покращена версія Edge Stimulator пропонує новий, зручніший дизайн, надійніший акумулятор і порт для зарядки, а також розширені можливості підключення до програми. Поодинці, в парі, вдома або на вулиці, анальні віброкульки Ridge Lovense адаптуються до будь-якої ситуації!
Використовуючи мобільну програму Lovense Remote на пристрої iOS або Android, ви можете насолоджуватися безпрецедентним контролем над секс-іграшкою через свій смартфон. Використовуючи Bluetooth, ви можете змусити свого партнера вібрувати на відстані до 6 метрів, носити його під одягом, для таємних ігор у громадських місцях... Але, насамперед, завдяки можливості керувати своєю іграшкою через Інтернет, чи знаходитесь ви в одній кімнаті чи за тисячі кілометрів, ви можете викликати своє задоволення!
Вставна частина анальних віброкульок з обертанням є регульованою та гнучкою, щоб її можна було ідеально розташувати для інтенсивної стимуляції простати шляхом створення інтенсивних вібрацій. Її шийка забезпечує незрівнянну стійкість завдяки кульці, доданій в цю версію іграшки для стимуляції та комфорту використання.
Незвичайна інтелектуальна технологія, запропонована Ridge Lovense та додатком Lovense Remote, дозволить вам виявляти вібрації у всіх конфігураціях та в кількох режимах використання: Управління на короткій або великій відстані, використання необмежених персоналізованих шаблонів вібрації, синхронізація з улюбленою музикою, активація вібрації голосом чи шумом навколо вас, регульовані рівні стимуляції.
Смарт-стимулятор простати Ridge Lovense виготовлений з дуже гігієнічного гіпоалергенного силікону. Він на 100% водонепроникний (IPX7), його можна використовувати як у душі, так і у ванні, і його легко чистити. Його можна перезаряджати за допомогою USB-кабелю, що додається. У комплект входить мішечок для зберігання.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovense |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 129 |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 172 |
| В комплекті | Ridge, Зарядний USB-кабель, Інструкція користувача, Сумка для зберігання |
| Режим роботи | Вібрація, обертання |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Анальний ланцюжок |
| Вводима довжина | 147 см |
| Діаметр маскимальный | 34 мм |
| Мінімальний діаметр | 25 мм |
| Кількість намистин | 3 шт. |
| Функція вібрації | Так |
| Регулювання розміру | Немає |
| Водостійкість | Так |
- Ціна: 5 900 ₴





